Reklamní potisk na míru

Aby Vás bylo vidět, JR-GRAFIK s.r.o., Praha 10

Vyrobíme tu pravou

Tu pravou reklamu pro osobní i firemní účely. Buďte více vidět. Vyrábíme hned z několika různých materiálů, takže pokaždé můžete mít reklamu naprosto odlišnou od té minulé. Polepy, plošné reklamy, citylight, orientační systémy nebo reklamní stojany? Ano. A nabízíme ještě více možností.

Reklamní potisk, který bude ten pravý:

Nabízíme také velkoplošný tisk, malonákladový tisk nebo tisk na UV tiskárně. Stačí si jen vybrat.

Reklamní výrobky, které prodávají

BANNERY

Vyrobíme PVC bannery na míru, které budou přesně odpovídat vašim požadavkům. Bannery jsou po obvodu opatřeny kovovými oky, které slouží pro napnutí a zavěšení. Ideální pro reklamu na budovy, ploty a jiné objekty.

STOJANY, ROLL-UPY

Dodáme vám POP systémy, stojany a roll-upy, které jsou ideální pro firemní prezentace. Roletové stojany dodáváme v šířce 80, 85 a 100 cm výšce 200 cm. Vybrat si můžete také barevné provedení, které je možné stříbrné nebo černé. Veškeré stojany a roll-upy mají skládací vzpěrnou tyč
a pevný látkový přenosný vak pro převoz z jednoho místa na druhé. Připevnění může být různé. Pro dokonalou prezentaci. Zakázková výroba stojanů v Praze 10, které mají řadu výhod:

Cedule

Postaráme se o výrobu cedulí, panelů a vývěsních štítů
z různých materiálů
 v odlišných rozměrech. Plochy jako cedule, panely a vývěsní štíty jsou vhodné pro firemní účely, obchody, galerie nebo například výstavy. Spolehlivá reklama, která potenciální zákazníky zaujme.
 

Materiály:

Průběh zakázky reklamního potisku

1

Nezávazná poptávka

Nezávazně nás kontaktujete
a poptáte službu, o kterou jevíte zájem. Společně se potom domluvíme na rozměrech a dalších parametrech zakázky.

2

Kalkulace a objednávka

Provádíme kalkulaci vaší zakázky, kterou vám následně sdělíme. Po ujasnění
a domluvení veškerých požadavků se s radostí pouštíme do práce.

3

Grafický návrh

Vytváříme grafický návrh dle vašich požadavků a přání, nebo nám dodáte již hotový grafický návrh, který slouží jako podklad pro tisk a další služby, které nabízíme.

4

Předání, nebo instalace

Po dokončení práce následuje předání, nebo instalace, kterou rádi sami provedeme. Předání je možné osobním vyzvednutím nebo dopravou kurýrem.